Legtips:
Flexibele rails kunnen worden gebogen tot bochten met elke gewenste radius tot R2 = 358 mm. Omdat de twee rails in lengte verschillen afhankelijk van de radius, is het dan wel noodzakelijk om ze op lengte te zagen.
Voor het leggen van de flexibele rails hebt u railspijkers, railverbinders en dwarsliggereindstukken nodig. Deze laatste bevatten de benodigde uitsparingen bij de railbevestigingen en maken het gemakkelijker om flexibele rails aan elkaar te koppelen. De flexibele rails worden op lengte gezaagd, vervolgens worden de laatste drie dwarsliggers van de rails afgezaagd en worden de dwarsliggereindstukken op de railprofielen van de flexibele rails geschoven ter vervanging van de laatste drie dwarsliggers.
Let op: we hebben deze rails wel op voorraad, maar u kunt zich voorstellen dat het goed verpakken van deze rails nogal wat met zich mee brengt. Neem daarom contact met ons op als u deze rails wilt bestellen en hoeveel, dan rekenen we uit wat de verzendkosten zouden worden.